Fitneszértékelés

Aug 11, 2022 category

Ma reggel egyeztetésem volt az edzőteremben fitnesz -értékelésre. Mielőtt távoztam, 3 mérföldre futtam a futópadon a lakás tornatermében. A térdem még mindig zavar?

Gyors turmixot készítettem az úton – volt spenót, fehérjepor, jég, víz, chia mag és egy fröccsenés.

Oldalsó lunge – balra

Szerezze be a havi edzésnaptárat a futók számára most a RuneAtRepeat.com webhelyen

03:09

Az értékelés rendben ment. Nagyon sok tennivalóm van a céljaim elérése érdekében.

Célok:

1. Fogyjon 20 fontot

2. Legyen gyorsabban

Az értékelés mérte a súlyomat, a Max VO2 -t, a testzsírot, a bicepsz szilárdságát és a flexibily -t. A program azt javasolta, hogy az étrenddel és a testmozgással 13 hét alatt elérjem a céljaimat. Rájöttem, hogy nem tudja megtervezni, mit fog pontosan tenni a tested, de jó, ha van egy ötlete, hogy mennyi ideig tart.

Az oktató átlépte a táplálkozási célokat, mert azt mondta, hogy az értékelés nem vette figyelembe azt a tényt, hogy sportoló vagyok és potenciálisan versenyek edzése. A terv szerint a terv szerint a BMR -m 1787 volt, és 1930 -as kalóriát ajánlott.

Az értékelés után 20 percet tettem a lépcsőn. Megpróbáltam elakadni a 9:30 óráig, de aztán rájöttem, hogy összeomlást indítottam, mert a turmixom csak körülbelül 150 kalória volt. Tényleg megpróbálok ragaszkodni egy jobb időzített étkezési tervhez, így nem hagyom, hogy a vércukorszint összeomlik (mint a hétvégén). Hazamentem enni!

Reggeli: Minden, amire vágytam, banán és sok PB volt. Volt egy fél TJ muffinnal.

MEGJEGYZÉS az önmagához: Ne vigye magával a PB -t az asztalhoz, nehéz tartani a kanálját!

Én vagyok-ee-zee! Nemsokára találkozunk ?

Azt hiszem, megtaláltam a következő versenyemet – maradj velünk a bejelentésről …